TELEFÓN: +421 907 266 195

EMAIL: rekonstavb@gmail.com

Ako si naplánovať rekonštrukciu bytu

Rekonštrukcia bytu je veľký projekt, ktorý si vyžaduje dôkladné plánovanie a prípravu. Aby ste predišli stresu, zbytočným nákladom a problémom, je dôležité mať jasný plán. Tu je niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu úspešne naplánovať a realizovať rekonštrukciu bytu.

Správny výber sadrokartónu je veľmi dôležitý

Sadrokartón je stavebný materiál, ktorý sa široko využíva v interiérovej výstavbe pre jeho univerzálnosť, jednoduchú manipuláciu a relatívne nízke náklady. Existuje niekoľko typov sadrokartónových dosiek, pričom každý typ je vhodný pre rôzne aplikácie a podmienky.

Výber žalúzií na okná: Všetko čo potrebujete vedieť

Výber správnych žalúzií na okná môže výrazne ovplyvniť vzhľad a funkčnosť vášho domova. Pri rozhodovaní je dôležité zvážiť viacero faktorov, ako sú materiál, štýl, farebnosť a funkčnosť žalúzií. Tento článok vám poskytne prehľad, ako postupovať pri výbere ideálnych žalúzií pre vaše okná.

Na čo si treba dávať pozor pri výmene plastových okien

Výmena plastových okien je dôležitým krokom k zlepšeniu energetickej efektívnosti a komfortu vášho domova. Aby bol tento proces úspešný, je potrebné venovať pozornosť niekoľkým kľúčovým faktorom. V tomto článku sa pozrieme na hlavné aspekty, na ktoré by ste mali myslieť pri výmene plastových okien.

Ako si vybrať tienenie okien?

Tieniaca technika poskytuje okrem požadovaného zatienenia, aj ochrániť Váš majetok pred poveternostnými vplyvmi ale hlavne ušetriť nemalé finančné prostriedky vynaložené za energie.

Ako si správne vybrať okná?

Okná sú neoddeliteľnou súčasťou každého domu a bytu. Postupne sa nároky na okná menili ako sa vyvíjala ich konštrukcia ale aj materiály z ktorých sa vyrábajú.

Ako predĺžiť životnosť plávajúcej podlahy

Všetci chceme aby nám laminátová podlaha vydržala čo najdlhšie. To si ale vyžaduje aby sme sao ňu aj správne starali.

Plávajúca podlaha alebo dlažba?

Tak toto naozaj nieje jednoduchá otázka. Podme si ju podrobnejšie prebrať.

Ako na obkladanie stien obkladačkami

Obkladanie stien obkladackami pozostáva z viacerých krokov. V tomto článku si objasníme, čo je potrebné urobiť, aby to dopadlo dobre.

Informácie o plávajúcej podlahe

Plávajúca podlaha bola vyvinutá v roku 1977, avšak na trh bola uvedená až v roku 1980.